To je heslo tohtoročných Vianoc. Všetko dobré totiž nájdete aj vo vianočných balíčkoch určených pre vašich zamestnancov, alebo partnerov. 

Ako organizátori podujatia Dobrý trh vás v tomto predvianočnom čase oslovujeme s ponukou produktov od lokálnych predajcov, ktorými môžete potešiť všetkých, ktorí vám pomáhajú napĺňať vaše pracovné ciele a odmeniť ich za tento náročný rok.

 

Dobrý trh je udalosť, z ktorého sa (nielen) Bratislavčania tešia po celý rok. Je synonymom príjemného času s priateľmi, objavovaním mesta a susedstiev, a najmä – je prezentáciou toho najlepšieho, čo dokážeme vyprodukovať na Slovensku. Od gastronómie, cez dizajn, až po doplnky do domácnosti, knihy a umenie.

 

Dobrý trh je značkou kvality, remeselne vyrábaných produktov a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Naši predajcovia, ”srdce” celého podujatia, trikrát do roka predávajú svoje poctivo  a udržateľne vyrobené produkty na Panenskej ulici, Jakubáku a v okolí Starej tržnice. Dobrý trh skrýva množstvo rôznych príbehov, ktorých súčasťou sa teraz môže stať aj vaša organizácia

Balíček S,  30 €

Balíček M, 60 €

Balíček L, 100 €

PONUKA BALÍČKOV

Vianočné balíčky ponúkame v troch veľkostiach – S, M a L. V každom nájdete mix lokálnych produktov ako víno, zápisník, print, knihu či  pochúťky pre labužníkov.

 

Ak ale máte špeciálnu požiadavku, alebo presný budget a počet zamestnancov alebo partnerov, ktorých chcete obdarovať, vyskladáme vám v rámci možností balíček v takej hodnote, aby ste obdarovali všetkých.

 

OBJEDNÁVKY A DODANIE

Vianočné balíčky pre vašu organizáciu môžete objednávať do 30. novembra (vrátane) formou odpovede na túto ponuku. Balíčky vám radi doručíme, alebo si ich budete môcť vyzdvihnúť na odbernom mieste v centre Bratislavy. Dbáme sa štýlové a ekologické balenie.

 

V prípade nejasností alebo špecifických požiadaviek nás kontaktujte na matuspavlovic@hotmail.com

Dotazník nie je záväzná objednávka a po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať, aby sme s Vami objednávku doladili podľa Vašich predstáv
Aký druh produktov preferujete v balíčku
Pre koho je balíček určený:

PODPORTE LOKÁLNYCH VÝROBCOV

V týchto náročných časoch potrebuje lokálna produkcia pozornosť náš všetkých. Vyše polovica našich predajcov prišla tento rok o väčšinu svojich príjmov a preto sme sa rozhodli pomôcť im predajom vianočných balíčkov, kde nájdete mix lokálnych produktov ideálnych pre vašich zamestnancov.

 

DOBRÉ VIANOČNÉ BALÍČKY

Tieto Vianoce môžete svojich spolupracovníkov a partnerov obdarovať štýlovými a lokálne vyrobenými darčekmi. Vyberáme pre vás len to najlepšie.

S balíčkami z Dobrého trhu:

 

  • Získate štýlové a etické darčeky, ktoré sú vyrábané s láskou na Slovensku

  • Podporíte lokálnych producentov, ktorí z dôvodu obmedzení týkajúcich sa Covid-19 nemohli tento rok na Dobrom trhu prezentovať svoju značku a ponúkať svoje výrobky osobne

  • Nakúpite produkty vyrábané eticky a s ohľadom na ochranu životného prostredia

PROPAGÁCIA VAŠEJ SPOLOČNOSTI

Nákupom podporíte lokálnu ekonomiku a budete zmysluplnou inšpiráciou pre vašich zákazníkov, partnerov a zamestnancov.

 

Je to tiež investícia na posilnenie vašej značky, ktorú môžeme uvádzať medzi partnermi podujatia, online, alebo na plagátoch. Partnerstvo vám vieme ponúknuť pri nákupe od 2,000 Eur. Spojte vašu značku s Dobrým trhom! (#sledovateľov: FB 21.6k, Instagram 5.5k, 1. 11.2020).

Každý balíček je možné obrandovať vašou firemnou identitou.

 

Zapojili sme sa aj do veľkej online kampane #ViacNezNakup, ktorou podporujeme lokálnych producentov. Vďaka nej získa váš nákup ešte širší rozmer.

 

#ViacNezNakup

Iniciatíva spája organizátorov trhových podujatí – Dobrý trh, Urban Market, knižný festival Brak a Bratislava Design Week, cez ktorých dáva priestor na reklamu lokálnym predajcom a podnecuje verejnosť v záujme o lokálne výrobky.