www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Sidumilu

"Tak sidumilu to všetko sme my dve. My, hlavné ťahúne sidumilu. Mama a dcéra. Nie sme však na všetko samé, sme v tom celá rodina. Bývame na dedine. Orava (Novoť) je naša rodná zem. Je nás 6+2 kólie. Bývame pri lese a preto príroda a prírodniny nám vôbec nie sú cudzie. Milujeme jednoduchosť a minimalizmus asi na všetky možné spôsoby. Preto sme sa zahryzli nielen do módy, ale našu životnú filozofiu vnášame aj do interiérového dizajnu, do našej kuchyne, obdobia Vianoc či detského sveta. Aby ste to videli a lepšie pochopili o čom píšeme, najlepšie to vycítite z nášho Instagramu, kde sa snažíme pravidelne zachytávať všetky naše malinké kolekcie aj náš život. Aby to nevyzeralo, že žijeme len sociálnymi sieťami, tak stretnúť nás môžete bežne počas celého roka napríklad na dobrých slovenských marketoch prevažne v Bratislave.

Tak to sme v skratke my. Inak možno nás už poznáte aj bez toho, aby sme sa vám takto predstavili. Prečo? Lebo máte doma smrekové vianočné ozdoby alebo máte teraz na sebe niečo z ľanu. Alebo? Alebo jednoducho ten ľanový zajačik, ktorý leží v detskej izbe na zemi, vás s nami navždy spája. :) A možno...možno ste o nás ešte nikdy nepočuli, preto vás chceme stretnúť na DT, kde spolu s nami môžete šíriť heslo „Menej je viac“. A ešte ... ak ste sa dočítali až sem, prosíme SPOMAĽTE, ale nie doslovne, spomaľte tam, kde vy najlepšie viete kde, lebo len vtedy sa celý rýchly konzum okolo nás aspoň trošku spomalí...keď začneme od seba.“ :)

Máme vás radi!

Hmm na Jakubáku sme ešte nikdy neboli, aj keď sme po tom vždy túžili. :) Súčasťou DT sme boli dvakrát a máme neopísateľné pocity a spomienky. DT znamená pre nás veľa, tí ľudia, atmoška, rozhovory priamo so zákazníkmi, milé slová, povzbudivé debaty s ostanými predajcami...atď je toho veľmi veľa! :) Naše podnikanie pre nás znamená spôsob ako sa realizovať, ako tvoriť a robiť radosť iným, podieľať sa na ich kapsulových šatníkoch, obliekať ich a tým ich odlišovať od iných ľudí. Naším podnikaním nechceme zbohatnúť, neživí nás to všetkých, lebo to sa ani nedá. sidumilu je naše piate dieťa, piaty súrodenec, náš splnený sen a náš zhmotnený vkus. Koronakríza nás určite zasiahla, niečo nám vzala, ale úprimne nám asi viac dala ako nám vzala. Urobili sme veľa vecí, na ktoré sme pred tým nemali čas. Dali sme dokopy ateliér, mali čas utriediť si myšlienky, pracovať na novej kolekcii, mať kľud, priestor a čas na realizáciu, dala nám obrovský priestor na rodinné spolunažívanie. Akoby sme sa vrátili do čias, kedy sme mali menšie deti a život bol pomalší, krajší, milší a viac znesiteľnejší. Vďakabohu sme zdraví a Orava nás chráni, takže nechceme sa sťažovať. Len nedávno sme konečne spustili eshop a to sme ani o korone nemali potuchy, čiže to nás v tejto chvíli zachránilo a tak objednávky prichádzali aj napriek tomu, že sme nikam nechodili. Sociálne siete tiež robia veľa...takže sme veľa tvorili, šili, fotili, celkovo makali a zlepšovali to čo sa nestíhalo. :)

DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené

  • Facebook
  • Instagram