www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Triple five coffee roasters

Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie odrody z rôznych kútov sveta. Dôsledným pražením sa snažíme získať plnú chuť, ktorú v sebe každé zrnko skrýva. Naša pražiareň mám aj kávy priamo do farmárov a preto kúpou našich káv podporíte nás ale aj ich. Ďakujeme

​Na dobrý trh sme sa veľmi tešili. Vždy keď ideme na dobrý trh tak máme šancu sa stretnúť so zákazníkmi ktorých zvyčajne nestretávame. Dobrý trh je vždy o komunite aj keď sa človak narobí ako kôň stoji to za to ta atmosféra je proste na nezaplatenie.

Pre nás je to veľmi zlá situácia, sme malá pražiareň kávy. Všetky kaviarne, kde sme dodávali, sú zavreté. A len minulý rok sme investovali do našej kaviarne, ktorá sa nám v decembri podarila otvoriť. A teraz po pár mesiacoch sme ju museli mať zavretú.

Mali sme na pláne zmeniť dizajn obalov, máme rozjednané spolupráce s farmami, od ktorých sme chceli brať na priamo kávu, sú to naši priatelia a dostali sme sa aj k novým kontaktom. Teraz nevieme, či sa nám podarí tieto kávy k nám dostať, či už po finančnej stránke alebo logistickej. Tu by sme radi skúsili crowdfunding. Ale celé nás to stálo čas a peniaze. A dnes nám tieto prostriedky veľmi chýbajú. Mali sme to vcelku pekne nabehnuté na tento rok, kto mohol vedieť, že veci sa dostanú do takýchto extrémov.

  • Facebook
  • Instagram
DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené