facebook.jpg
instagram.jpg

TAKITAK

Sme dve ženy - mamy, ktoré jedného dňa spojilo jedno "Všetko zlé je na niečo dobré". O pár týždňov neskôr prišli na svet naše deti a o pár mesiacov neskôr vzniklo naše malé TAKITAK. Vôbec sme to neplánovali, ale radujeme sa z podpory ľudí a veľmi nás to celé baví. Využívame prírodné materiály ako bavlnu, ľan, vlnu, či drevo, vždy sa snažíme vyhľadávať európskych producentov a jednotlivé kolekcie tvoríme a prepájame tak, aby čo najviac našich strihov bolo "ZERO WASTE". Väčšinu vecí TAKITAK môžete nosiť tak i tak. Pri každom kúsku premýšľame, aby bol čo najviac variabilný. Naše modely niesú určené na jedno použitie, dajú sa kombinovať a nosiť na viacero spôsobov. Sú jednoduché, minimalistické, nadčasové, väčšinou UNISEX a UNISIZE. Aj keď sme s TAKITAK prešli už kus cesty, stále sme len na začiatku.

Jeden z našich prvých marketov bol práve Dobrý trh - na Panenskej. Veľmi sme sa radovali, keď nás spomedzi mnohých záujemcov vybrali ako predávajúcich. Za tých pár hodín sme dostali množstvo pozitívnych reakcií, nič sme nestíhali a v stánku sme pobehovali ako také malé srnky, ľuďom to však nevadilo a za jeden deň nám na sociálnych sietiach pribudli stovky fanúšikov.
Určite nám to veľmi pomohlo s rozbehom a podujatia, na ktorých sa stretávame s našimi zákazníkmi sú pre nás veľmi dôležité.
Oni môžu spoznať nás a my zas vidíme ako reagujú na našu tvorbu. Práve takýto osobný kontakt nám teraz veľmi chýba, ľudia nám totiž na marketoch odovzdajú veľa pozitívnej energie a vďaka nej sa posúvame vpred.
Keďže je však všetko zlé na niečo dobré, počas toho ako sedíme doma, sme sa konečne pustili do e-shopu a veríme, že čoskoro bude hotový :)

DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené

  • Facebook
  • Instagram