www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Pucle

Viete čo nás naozaj trápi? Že sa ľudia zabudli hrať. Alebo keď tvária, že hry sú len pre deti. No my vám teraz niečo prezradíme. Vôbec sa netreba hanbiť za to, že si z času na čas dáte tepláky, nalejete si dobré víno a sadnete si nad hru, pri ktorej absolútne stratíte pojem o čase. Je to normálne, prospešné a určite nie iba pre deti. Takmer každý z nás to robí a my veríme, že by to malo byť ešte častejšie :)

My sme sa preto rozhodli hlásiť nasledovné! Puzzle do každej rodiny! Pretože sú zábavné, mozgu prospešné a naozaj relaxačné. Preto ich treba na intrák či do garzónky, ktorú zdieľate so spolubývajúcimi. Zídu sa aj babičke, keď už ju nebavia krížovky (lebo je to fakt super na mozog) a nervóznej susede, aby tak trochu upustila paru niekde inde (lebo puzzle sú super aj na nervy. Občas. Pokiaľ nie sú jednofarebné.).

No s nami to nebude len o samotnom skladaní, máme toho v rukáve oveľa viac. Napríklad zaujímavosti zo sveta kultúry a kreativity. O šikovných ilustrátoroch, o tom, kto vlastne sú, čo ich baví, čo iné robia alebo aj nerobia. Tak trošku na inšpiráciu, keď vám už podsúvame fakt krásne umelecké puzzle. Hlásajte s nami STOP gýču na puzzle. My si chceme skladať Olejníkovú, Žákovú, Čorejovú, Cehľára. Hentoho či tamtého, no najmä s dávkou vkusnej vizuality, aby to aj dobre vyzeralo na stene. Čože, na stene, pýtate sa? To ide? Určite, keď sa to zacápe lepidlom, nie? Ale kdeže! Naše Pucle majú v balení aj drevený rám, ktorý jednoducho nahodíte aj po vypitej flaši vína, ktorá padla pri skladaní. Všetko bez lepenia a už len hravo na stenu. A kedykoľvek zvesíte, rozložíte a môžete sa opäť hrať. A neuveríte, ale Pucle sú k tomu všetkému aj z recyklovaných materiálov. To už len taký bonus, no verte nám, aj tak sme vám neprezradili všetko, viac info už nájdete v našom Pucle tubuse. Ak ste sa dočítali až sem, zaslúžite si niečo extra. Preto ak pri objednávke cez náš eshop zadáte do poznámky heslo DOBRÝ TRH, pribalíme vám zopár nálepiek, jedno milé pexeso v hodnote 4 EUR zadarmo a milú poviedku o záhadnom svete Cukria.Dobrý Trh je jedným z našich najobľúbenejších dní v roku :) Baví nás ráno prísť a už z auta sa zdraviť s inými kamarátmi - predajcami. Spoločne rozkladať stánky a rovno si behnúť pre pohárik výborného vínka. Pre nás je deň na Dobrom Trhu ako deň s rodinou, ktorú sme dlho nevideli. Stretávame na ňom obľúbených zákazníkov, zažívame radostné chvíle a najviac zo všetkého nás teší vracať sa naň o rok :)))

DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené

  • Facebook
  • Instagram