www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Ilustrácie Lucia Grejtáková

Kreslím a maľujem od detstva a vydržalo mi to až doteraz. Mám naozaj pestrú tvorbu - olejové maľby, drôtené obrazo-objekty, ale aj zopár dizajnérskych návrhov, no akvarelovým ilustráciám som sa začala venovať asi aj vďaka čítaniu rozprávok svojmu synkovi. Minulý rok som (samo)vydala svoju debutovú knihu – novelu pre dospelých s titulom Krajina – ako vnútri, tak i navonok. Pri tvorbe niekedy strávim naozaj celé dni, sotva niečo chytro zďobnem.
Spolupracujem s vydavateľstvami aj autormi. Z detských kníh som ilustrovala prvý aj druhý diel knihy Nezábudka a Divozel, či Kedy tam už budeme? Mojou akvarelovou tvorbou pozývam do farebného sveta nielen malých, ale aj tých väčších, dospelákov.

Na Dobrom trhu som ako predajca ešte nemala možnosť prezentovať a naozaj veľmi som sa potešila tejto možnosti, keď mi prišiel email so správou, že som bola vybraná medzi predajcov. Avšak nastala situácia, ktorá nás všetkých spomalila, zmenila veľa vecí. Pre mňa je priama komunikácia a stretávanie sa s ľuďmi veľmi dôležité, pretože takto priamo interagujem a vnímam, ako sa na moju tvorbu dívajú ľudia, hovorím s nimi a častkokrát vzniknú pekné prepojenia, spolupráca či dokonca aj priateľstvá. Myšlienka Dobrého trhu mi pasuje viac ako dosť, keďže aj vo svojej domácnosti, aj vo svojej tvorbe idem cestou čo najmenšieho odpadu či dopadu na životné prostredie. Vítam aspoň takúto možnosť, akú oragnizátori priniesli, a to prezentácia online. Som za to veľmi vďačná a teším sa. Koho to má osloviť, isto si ma nájde:)

  • Facebook
  • Instagram
DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené