www.jpg
instagram.jpg

KaiKai

KaiKai je slovenská značka detského oblečenia a doplnkov. Kolekciám dominujú prírodné materiály ako bavlna a bambus. Vysoký dôraz je kladený na spracovanie materiálu a jeho kvalitu. Cieľom je produkt, ktorý má byť dostatočne pružný, ale aby nevybledol a nestratil tvar po dvoch praniach. Vysoko kvalitný produkt navrhnutý na Slovensku a vyrobený v etických podmienkach v malých fabrikách v Portugalsku. Produkt, ktorý ponosia deti dlhšie časové obdobie nie len pre kvalitný strih ale aj vďaka materiálu, ktorý zvládne veľa cyklov bez zmeny farby, tvaru a veľkosti... Oblečenie, ktoré s radosťou môže ponosiť aj viac detí po sebe... To je zámer značky KaiKai.
Vytvárať takéto produkty vyžaduje okrem iného aj veľa času a energie. Ešte viacej času a energie však stojí produkty dostať ku vám, našim zákazníkom. Obdobie karantény bolo a aj je, okrem iného, obohacujúce v zmysle intenzívneho trávenia času s deťmi. Značka KaiKai je aktuálne viac-menej o jednom človeku a teda starostlivosť o predaj išla v týchto časoch len na najnutnejšie minimum. Aby však mohli napredovať všetky rozbehnuté projekty a tým pádom vznikať nové produkty pre vás, potrebuje KaiKai vašu podporu. Za každý jeden nákup alebo zdielanie preto vopred ďakujem...

Dobrý trh je pre nás jedna z najobľúbenejších udalostí roka. Nezameniteľná priateľská atmosféra, pozitívna energia, kopec známych aj neznámych. Výpadok "živého" Dobrého trhu je pre nás nie len finančné mínus, ale hlavne ochudobnenie sa o priamy kontakt s našimi zákazníkmi a aj spriatelenými výrobcami a značkami v prostredí, ktoré ma nezameniteľné čaro.

  • Facebook
  • Instagram
DTlogo.png
punkt white.png

©2020 Dobrý trh. OZ Punkt. Všetky práva vyhradené