NGO.png

CHCETE SA PREZENTOVAŤ? SKVELÉ!

 

Snažíme sa, aby Dobrý trh bol prehliadkou poctivých ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu. Preto na trh pozývame aj neziskové organizácie, ktoré dostávajú možnosť ukázať svoju činnosť našim návštevníkom zdarma. Chcete byť na Dobrom trhu tiež? Prihláste svoju organizáciu.

ČASTÉ OTÁZKY

          Koľko stojí stánok?

 

Poplatok za prezentáciu neziskovej organizácie na Dobrom trhu je symbolický, no naša kapacita je obmedzená. Ak nemáte vlastný stánok, môžete si od nás prenajať stánok so strieškou (45 Eur), predajný stôl alebo pivný set (10 Eur). Na trhu sa platí aj za spotrebu energie. Z tohto všetkého sa vyráta konečný poplatok za stánok

          Čo ak bude pršať?

 

Dobrý trh je outdoor podujatie, ktoré sa koná, aj keď prší. Preto si na trh vždy vezmite igelitové vrecia alebo iné zabezpečenie stánku, tovaru a elektrických zariadení proti dažďu.

          Kedy sa môžem prihlásiť na Dobrý trh?

 

Prihlášku spúšťame vždy dva mesiace pred akciou. Všetky informácie uverejňujeme na web stránke alebo Facebooku. Predajcom, ktorý už na trhu predávali, posielame emailom pripomienku. Ak chcete aj vy byť v tomto zozname, pridajte sa do nášho newslettru!

          Sme neziskovka, musíme za stánok platiť?

 

Na Dobrom trhu dávame radi priestor aktivitám neziskových organizácií, ktoré sa u nás chcú prezentovať. Takíto uchádzači u nás majú miesto za symbolický poplatok s ohľadom na kapacitu. Poplatok tak hradia len za elektrinu či prenájom stánku.

          Prečo sú povinné kompostovateľné riady?

 

Na Dobrom trhu sa snažíme eliminovať zbytočný odpad. Preto sme zakázali plastové riady, príbory a poháre, všetok odpad poctivo triedime. Namiesto plastu sa u nás používajú ekologické riady z prírodných materiálov, ktoré po použití možno skompostovať. Ušetrili sme tak spolu už stovky kíl odpadu. V roku 2019 sme na Dobrom trhu zaviedli vratné poháre. Ich používanie je pre našich predajcov povinné.

euro.png
rain.png
time.png
que.png
re.png

NA TRHU

Dobrý trh začína vždy o 10:00. Ak ste si od nás prenajali stánok, budete ho mať označený vaším menom a nájdete ho od 7:30 na mieste, ktoré vám bolo pridelené.  Prosím pamätajte na to, že dosku stánku je pri používaní potrebné prekryť minimálne obrusom a odovzdať ho v stopercentnom stave. Pripojenie k elektrine bude pripravené podľa údajov z vašej registrácie. Prineste si, prosím, vlastnú rozdvojku, predlžovačku a igelity v prípade dažďa.

neziskovky.jpeg