ČO NÁJDEM V MAČKE VO VRECI

Do hry Mačka vo vreci zapojili naši predajcovia, ktorí venovali svoje produkty a služby. Ich príspevky budeme postupne odhaľovať na našich sociálnych sieťach. Mačky sú na tejto stránke rozdelené, podľa obsahu, do špeci kategórii. Nikdy však neviete, čo presne ulovíte!

KEDY A KDE SI MÔŽEM VYBRAŤ SVOJU MAČKU?

Ak ste si nestihli vybrať svoj balíček s prekvapením v podobne Mačky vo vreci na Dobrom trhu na u susedov na Panenskej, do 15. októbra 2020 vás počká v kníhkupectve Artfórum na Kozej ul.

 

Ak podporíte Dobrý trh a trhovníkov kúpou Dobrej mačky aj po 15. septembri 2020, budete zapojení do súťaže o Čiernu mačku! Komu skríži cestu Čierna mačka sa dozvieme 17. novembra 2020. Výhercu samozrejme budeme kontaktovať aj emailom.

KOHO PODPORÍM KÚPOU MAČKY VO VRECI?

Neutíchajúca pandémia a zákaz organizovania verejných podujatí zasiahli nie len Dobrý trh, ale predovšetkým našich lokálnych trhovníkov, malých živnostníkov a umelcov, ktorí patria medzi najtvrdšie zasiahnuté komunity na pracovnom trhu.

 

Približne polovica predajcov je zameraná najmä na predaj na podujatiach a festivaloch. Zrušením verejných podujatí prichádzajú o viac ako polovicu svojho zisku. 

 

Onlajn edícia Dobrého trhu ponúka možnosť nákupu od obľúbených trhovníkov aj v online priestore. Pre nich prinášame aj možnosť prezentovať svoju značku. 

 

Kúpou Mačky vo vreci podporíš propagáciu miestnej komunity a lokálnu ekonomiku. Svojim darom nám umožníš pokračovať v našej práci a podporíš aj aktivity oz Punkt.

 

Medzi ne patrí aj organizovanie Dobrého trhu, podpora lokálnych producentov, vytváranie živých susedstiev, spolutvorba zdravých miest, presadzovanie bezodpadového prístupu na verejných podujatiach a mnoho ďalších aktivitách.

 

Ďakujeme! 

1/1